Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

Υπεύθυνος Παραλαβών Αποθήκης

Τι αναζητούμε:

Υπεύθυνο Παραλαβών Αποθήκης.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβές όλων των εμπορευμάτων από τους προμηθευτές.
  • Πλήρης διαχείριση και ταξινόμηση των προιόντων στην αποθήκη.
  • Επιμέλεια τακτοποίησης προϊόντων στα ράφια της αποθήκης.
  • Υπεύθυνος για τον επαρκή ανεφοδιασμό ραφιών από τις παραλαβές της αποθήκης όπως επίσης και της συντήρησης αυτής ώστε να είναι πάντα λειτουργική.
  • Πραγματοποίηση απογραφών.
  • Πλήρης διαχείριση και ταξινόμηση ολων των επιστροφών προς τους προμηθευτές.
  • Παραλαβές όλων των επιστροφών απο τα courier και διεκπεραίωση αυτών.

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Καλή φυσική κατάσταση.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Επιθυμία επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ικανότητα εργασίας σε ένα δημιουργικό περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό.
  • Γνώση Erp συστήματος Softone θα εκτιμηθεί.

Τι προσφέρει η εταιρεία

  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρη απασχόληση
Κωδικός θέσης
RECEIVING MANAGER